+48 504 227 983 bogumilagruszewicz@op.pl

Kancelaria Radcy Prawnego w Białymstoku

zapewnia kompleksową obsługę prawną dla przedsiębiorców. Oferuje szeroki zakres usług, w tym:

  1. Doradztwo prawne: Specjaliści z kancelarii mogą udzielać porad prawnych w różnych dziedzinach prawa, które są istotne dla przedsiębiorców, takich jak prawo handlowe, spółek, umów, pracy, czy też prawo podatkowe.
  2. Reprezentacja przed sądami i organami administracji: Kancelaria może reprezentować przedsiębiorców w sporach sądowych, negocjacjach, a także w postępowaniach administracyjnych i sądowo-administracyjnych.
  3. Sporządzanie i opiniowanie dokumentów prawnych: Do usług kancelarii należy również przygotowywanie różnego rodzaju dokumentów prawnych, takich jak umowy, regulaminy, statuty spółek, a także ich analiza i opiniowanie.
  4. Wsparcie w zakresie compliance: Doradztwo w zakresie przestrzegania przepisów prawa (compliance), co jest szczególnie ważne w kontekście ciągle zmieniających się regulacji prawnych.
  5. Pomoc w zakładaniu i restrukturyzacji spółek: Kancelaria może wspierać przedsiębiorców w procesie zakładania nowych podmiotów gospodarczych oraz w ich restrukturyzacji i przekształceniach.
  6. Pomoc w sprawach związanych z ochroną własności intelektualnej: W zakresie ochrony znaków towarowych, patentów czy praw autorskich.

Korzystanie z usług profesjonalnej kancelarii prawnej może znacząco pomóc przedsiębiorcom w prowadzeniu i zabezpieczaniu swojej działalności.