+48 504 227 983 bogumilagruszewicz@op.pl

Rozwód to zawsze trudny czas, pełen emocji i wyzwań. Jednym z największych z nich jest podział majątku, który może stać się źródłem długotrwałych sporów i nieporozumień. Na szczęście, z pomocą doświadczonego radcy prawnego z Białegostoku, ten proces może przebiegać znacznie sprawniej i sprawiedliwiej.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy radcy prawnego?

Radca prawny to specjalista, który dzięki swojej wiedzy i doświadczeniu może skutecznie przeprowadzić Cię przez skomplikowany proces podziału majątku. Oto kilka powodów, dla których warto skorzystać z jego usług:

  1. Znajomość prawa: Radca prawny posiada dogłębną wiedzę na temat przepisów prawnych dotyczących podziału majątku. Dzięki temu może doradzić najlepsze rozwiązania, które będą zgodne z obowiązującym prawem.
  2. Doświadczenie w negocjacjach: Radca prawny pomoże Ci w negocjacjach z byłym współmałżonkiem, dążąc do osiągnięcia sprawiedliwego i satysfakcjonującego obie strony porozumienia.
  3. Obiektywność i neutralność: W emocjonalnym okresie rozwodu, radca prawny stanowi obiektywną i neutralną stronę, która może rzetelnie ocenić sytuację i zaproponować sprawiedliwe rozwiązanie.

Jak przebiega podział majątku?

Podział majątku zazwyczaj rozpoczyna się od stworzenia pełnego zestawienia wspólnego majątku małżonków. Następnie, z pomocą radcy prawnego, ustala się wartość poszczególnych składników majątku i dokonuje podziału zgodnie z zasadami sprawiedliwości i wzajemnych ustaleń.

Zakończenie

Pamiętaj, że rozwód nie musi oznaczać końca wszystkiego. Z odpowiednim wsparciem prawnym, możesz skutecznie przejść przez ten trudny czas i rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu. Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w Białymstoku, skontaktuj się z naszą kancelarią radcy prawnego, aby umówić się na konsultację i dowiedzieć się więcej o tym, jak możemy Ci pomóc.


Kontakt: +48 504 227 983

email: bogumilagruszewicz@op.pl